Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Rzeszów najszybciej rozwijającym się miastem?

  • Posted on: 21 July 2019
  • By: addmean
Jedynie w poprzednim roku ceny powierzchni mieszkaniowych w Rzeszowie wzrosły o 5 % - jest to największy wzrost mieszkań w tak krótkim czasie. Zmniejszenie się kosztów kredytów hipotecznych powiększa dodatkowo wzrost zainteresowania na zakup własnego lokum. A dodatkowe programy wspierające sprzedaż mieszkań nie mają tu praktycznie żadnego znaczenia.

Jadąc dziś przez którekolwiek większe miasto w Polsce, widać, że rynek deweloperski kwitnie. Uwzględniając teraźniejsze niskie oprocentowanie kredytów hipotecznych, coraz więcej zainteresowanych kieruje się do zakupu swojego mieszkania. Osoby, których nie stać na kredyt hipoteczny na normalnych warunkach mają jeszcze możliwość do skorzystania z pomocy państwowych, które najlepiej opłacalne są w sytuacji posiadania dzieci.
mieszkanie w nowoczesnym stylu
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Sprzedaż mieszkań rośnie, co przekłada się na coraz większe inwestycje mieszkaniowe. Ze względu na brak wolnej przestrzeni, w dużych aglomeracjach przenoszone są one aż na obrzeża miast i okoliczne miejscowości lub wioski, przez co też mieszkania są nieco tańsze.|Patrząc na statystyki można łatwo wywnioskować, że jednym z najbardziej rozwijających się miast jest Rzeszów. Analizując ilość mieszkańców inwestycje mieszkaniowe są tu prowadzone na znaczną skalę. Jeżeli tak jak przybywa mieszkań, będzie przybywać nowych mieszkańców, miasto to ma szansę stać się niedługo małą metropolią.

Wejdź na ten odnośnik, żeby poznać analogiczne materiały. Przykładowo zobacz serwis, który omawia zajmującą Cię tematykę, a na pewno się nie zawiedziesz.

Sprzedaż mieszkań, już nie tylko w takim mieście jak Rzeszów odbywa się najczęściej poprzez biura deweloperskie. W niektórych sytuacjach sprzedażą zajmują się spółdzielnie – dotyczy to już powstałych a stale powiększanych osiedli. Jeszcze inni korzystają z konsultacji biur nieruchomości, które mimo bezpłatnych konsultacji liczą sobie często słone prowizje, zaliczane do kosztu całkowitego kredytu hipotecznego.

Jakie mieszkania najczęściej są dzisiaj stawiane przez deweloperów? Zazwyczaj są to lokale dwu- lub 3-pokojowe, w których jeden pokój łączony jest z aneksem kuchennym. Największą popularnością cieszą się inwestycje mieszkaniowe w granicach 45-50 metrów, z przeznaczeniem głównie dla par lub malej rodziny z jednym dzieckiem, ewentualnie pod wynajem.

Jeżeli pragniesz poszerzyć swoją znajomość rzeczy z wybrany temat, to namawiam do mojej strony. Należy wejść w moje hiperłącze (http://www.urbanski.pl/o-firmie) i voila.

Jednak ceny mieszkań są już w poszczególnych rejonach diametralnie różne. Tak jak na przykład w Warszawie cena inwestycji mieszkaniowej wynosi 8000zł/m, tak w Rzeszowie już 5000, z kolei w Katowicach czy Łodzi nawet 4000/m.Warto więc przeanalizować przed planowanym zakupem, czy warto postawić na inwestycję bezpośrednio w mieście, czy na okoliczną miejscowość, gdzie koszty zakupu mogą być na metrze przynajmniej kilkaset złotych tańsze.