Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Słup z betonu na działeczce, kontra rura usadowiona pod przejazdem drogowym - czyli, co powinieneś wiedzieć, kiedy zakupujesz działeczkę

  • Posted on: 6 May 2021
  • By: addmean
Kupiłeś działeczkę, oraz zauważyłeś, iż stoi na niej słupek (albo słupki) z betonu energetyczny? A może chcesz zrobić połączenie między działką, a drogą, ale nie masz pojęcia, w jaki sposób się za tę rzecz zabrać? W naszym tekściku opowiemy Tobie, co zrobić w tego typu konkretnych wypadkach!


Chyba każdej osobie, która jakiejś rzecz się dorobiła, śni w skrytości ducha o działeczce.Kruszywo
Author: James St. John
Source: http://www.flickr.com


Kupienie jej, jest dla bardzo dużo imaginacją. Co jednakże uczynić, gdy zobaczy się wyśnioną działkę, jednak stoją na niej słupy betonowe energetyczne? A więc już objaśniamy! Powstało kilka opcji, nasze osoby jednakże najmocniej wewnątrz tego artykule zaciekawia odszkodowanie, jakiego to można dostać za tego typu "ingerencję" na gruncie od sieci energetycznej ( energetyczne). Pomimo kilku regulacji w kodeksie cywilnym, ta konkretna kwestia korzystania z ziemi dla przedsiębiorstw, nie jest uregulowana. Dlatego należy o tej rzeczy po czytać, by wiedzieć od razu jak najbardziej dużo!


Beton komórkowy Bruk Bet
Author: Bruk-Bet®
Source: Bruk-Bet®


Jeżeli chodzi o kolejną część wstępu, to aby złączyć drogę razem z działeczką, należy wykupić rury betonowe, które to zakopiemy w określonej głębokości.

Nie ociągaj się oraz sprawdź w najnowszej ofercie (http://www.ratkor.com/nasza-oferta/dezynfekcja), jak podszedł do omawianego tematu inny redaktor - jego post też jest bardzo ciekawy.

br>
Sądzisz, że ten materiał jest interesujący? Kliknij dodatkowo ten wiarygodny serwis (pillowplate.pl/) - to niezwykle warte uwagi źródło informacji na taki temat.

Warto jednakże zanim się to zrobi, zorientować się, czy aby dany kawałek dróżki należał faktycznie do nas (bazalt.pl/prefabrykacja-betonowa/oferta/rury-betonowe-i-zelbetowe/).
Zwykle ta część ziem (tak zwanej melioracji) należy do danej gminy, lub do fizycznego właściciela drogi, z tego powodu nie warto spieszyć się na zapas, aby później nie płacić kary! Jeśli okaże się, że potrzebna bywa zgoda, potrzebne staje się również zaplanowanie owego wjazdu, a więc projekt, za którego będziemy musieli niestety dodatkowo się wykosztować.