Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Sprawdzone modele zabezpieczeń antywłamaniowych dla domów

  • Posted on: 23 August 2020
  • By: addmean
Powszechne ostatnio inteligentne domy dają dużo okazji dla współczesnych przestępców. Zdalnie sterowane drzwi, do jakich ma się dostęp za pośrednictwem komputera bądź urządzeń mobilnych można w łatwy sposób otworzyć, o ile ich właściciel nie jest bardzo ostrożny. W takim wypadku nie pomogą nawet najdroższe drzwi antywłamaniowe, Warszawa będąca polskim centrum nowoczesnej myśli technicznej ma szeroką ofertę sklepów oferujących zarówno tradycyjne systemy zapobiegające włamaniom, jak i te mające powstrzymać nowoczesnych rabusiów przed wejściem do inteligentnego domu.

Inteligentny budynek to w pełni skomputeryzowane mieszkanie. W zależności od ilości wykorzystanych urządzeń i możliwości obliczeniowych komputera centralnego, w takim budynku możliwe jest sterowanie praktycznie wszystkim. Można zdalnie uruchamiać wentylatory, klimatyzację, otworzyć okna w celu przewietrzenia domu przed powrotem, skontrolować czy gdzieś zostało otwarte drzwi czy włączone światło. Można w końcu zaprogramować urządzenia tak, żeby samodzielnie odłączały prąd (Systemy fotowoltaiczne Płońsk) we wszelkich przyrządach po zablokowaniu drzwi. Możliwości są bardzo szerokie, wliczając w to zdalne otwieranie drzwi zewnętrznych.

Aby poszerzać wiedzę w wybranym obszarze - kontynuuj poznawanie (http://prokad.com.pl/bramy/bramy-garazowe-segmentowe/) kolejnych ciekawych myśli w wielu postach. Kliknij w ten link i czytaj do woli.

Eksperci do spraw zabezpieczeń odradzają stosowanie zamków szyfrowych w drzwiach wejściowych (poznaj drzwi antywłamaniowe w sklepie drzwi.pl), gdyż takie zabezpieczenie łatwo obejść.

Drzwi zewnętrzne
Author: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Source: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Nadal standardowe środki zabezpieczające są najskuteczniejsze – czujniki ruchu czy alarmy łatwo można obejść nie zwracając uwagi ludzi. Sforsowanie dobrych, mocnych drzwi nie jest już tak bardzo proste. Ponadto producenci zabezpieczeń polecają montowanie krat wewnętrznych do okien czy solidnych sztab antywłamaniowych w drzwiach i oknach. Jak zgodnie twierdzą specjaliści, na terenie kraju nie jest trudno znaleźć solidne drzwi, mające komplet atestów w dobrej cenie. Producenci z Polski są rozpoznawani i cenieni w innych państwach, jednym z polecanych producentów polskich drzwi antywłamaniowych jest marka pol-skone (zobacz najnowsze drzwi pol-skone w ofercie drzwi.pl). Lokalnego dystrybutora drzwi tej firmy można odszukać przy pomocy internetu, wpisując w wyszukiwarkę internetową przykładowe hasło „drzwi marki pol-skone w Warszawie”.