Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Stabilne i estetyczne podłogi z desek dębowych

  • Posted on: 18 March 2020
  • By: addmean
Podłoga dębowa charakteryzuje się wspaniałą solidnością i trwałością, do tego ma wyjątkowe walory estetyczne. Poprawnie dopasowana podłoga dębowa będzie pasować do każdego pomieszczenia, oraz także do wszelkiej aranżacji. Jest to wyjątkowy znak klasy, elegancji i piękna. Najistotniejsze pozytywy, które posiada deska dębowa, z której tworzona jest później podłoga, to odporność, prostota w utrzymaniu, a także doskonała izolacja.


drewniana podłoga
Author: Graham Hill
Source: http://www.flickr.com
Deski dębowa są odporne na rozmaite uszkodzenia, takie jak na przykład zarysowania albo wgniecenia - ComfortPlus. Podłoga stworzona z desek dębowych jest bardzo gruba, w związku z tym po kilku latach można bez problemu ją wycyklinować, żeby nadać jej nowszy, świeższy wygląd. Cyklinowanie wolno powtarzać wielokrotnie bez krzywd dla podłogi. Podłoga dębowa to idealna inwestycja na długie lata, wobec tego lepiej sprawdzi się aniżeli panele PCV - więcej opinii pod tym łączem przemiał pcv - czy też wykładziny.

Każda deska podłogowa dębowa charakteryzuje się swoim niepowtarzalnym wyglądem oraz interesującym designem - sprawdź ComfortPlus. Deski dębowe są dostępne w różnej kolorystyce, zdołamy zdecydować się zarówno na jaśniejszą podłogę dębową, jak również na trochę ciemniejszą. Producenci podłóg mają ogromnie okazały i fascynujący wybór, wobec tego pewno znajdziemy pasujący nam typ desek dębowych podłogowych.


Zachwycająca izolacja termiczna i akustyczna to następna wymieniona przez nas wartość podłóg dębowych. Dzięki zachowywaniu ciepła po posadzce można przechadzać się nawet boso, w przeciwieństwie do płytek czy zimnych paneli. Taka podłoga sprawia też, że pomieszczenie nabiera stylu, staje się przyjemniejsze oraz bardziej przytulne. Bezsprzecznie nie będziemy mieć kłopotów z utrzymaniem podłogi dębowej w czystości, gdyż jej sprzątanie jest faktycznie łatwe i rychłe. Właściwa podłoga (zobacz podłoga z winylu dekorianhome) dębowa jest zabezpieczona różnego rodzaju preparatami - lakierem bądź olejem, dzięki temu jej czyszczenie nie sprawi nam większych kłopotów.