Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Szkło matowe oraz daszki szklane czyli nowy charakter naszego domu

  • Posted on: 11 February 2022
  • By: addmean
Szkło matowe ma szerokie zastosowanie zarówno w budownictwie, jak i wyposażeniu wnętrz. Dzięki swym walorom estetycznym można je wykorzystaćjako wypełnienie drzwi oraz okien, np. w budynkach mieszkalnych, ośrodkach zdrowia, bankach czy gabinetach kosmetycznych.


szkło na co dzień
Author: Revelateur Studio
Source: http://www.flickr.com
Tworzy się z niego półki ze szkła lub blaty biurek. Ze szkła matowego produkowane są także przedmioty codziennego użytku np. kubki. Technika matowienia polega na wytworzeniu w gładkiej powierzchni szkła niewielkich nierówności, które są powodem rozpraszanie światła i pozyskaniu w ten sposób nieprzeźroczystego szkła. Tak obrobiony materiał może być poddawany dalszej obróbce, w tym wygięciu, hartowaniu a także malowaniu. Szkło matowe (jak ) jest w stanie dać nam delikatny, przeźroczysty wygląd, przez co stwarza większą prywatność. Jego atutem jest wysoka odporność na zadrapania i zanieczyszczenia, szczególnie jeśli chodzi o ślady palców.

Jeśli zależy nam na jak najczęstszym obcowaniu ze światłem możemy zdecydować się na założenie na naszych terenach mieszkalnych daszku ze szkła jak . Główną ich funkcją jest chronienie przed warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, grad, czy śnieg - jednocześnie nie zabierając światła.

Nie czekaj! Jeżeli zaciekawił Cię nasz temat, to przejdź na adres www (http://www.i-posciel.pl/pl/blog/Na-materac-frotte-czy-jersey/26) i zobacz, co dla Ciebie z zaangażowaniem opracowaliśmy.

Ich rola jest decydująca gdyż stanowią zabezpieczenie drzwi przed zamoczeniem i zużyciem. Jeżeli zdecydujemy się na daszek szklany możemy mieć pewność, że wybór ten będzie strzałem w dziesiątkę. Do stworzenia tych daszków wykorzystano najlepsze elementy szkła dzięki czemu są one trwałe i nie ulegną szybko zniszczeniu.

Wielu z nas jest zdania, iż szkło jest materiałem łatwym do uszkodzenia jednak ostatnimi czasy podczas wszelakich technik hartowania szkła zostały stworzone takie elementy, które są wytrzymałe nawet na większe obciążenia i wstrząsy. Daszek szklany ma także zastosowanie jako ochrona balkonów, tarasów lub bankomatów. Zachęcamy więc aby zdecydować się na montaż a z całą pewnością będziemy zadowoleni z podjętej przez nas decyzji. Wykorzystanie ich w obrębie naszego domu nada mu zupełnie nowy styl.