Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Urządzamy małą łazienkę, przydatne porady.

  • Posted on: 9 July 2022
  • By: addmean
Urządzając, czy remontując toaletę niewątpliwie zastanawiasz się jakie płytki do łazienki masz dobrać, aby wyglądała niczym spełnienie twoich marzeń. Intensywne, jasne, czy wzorzyste? Każdy, kto szukał płytek ceramicznych wie, że od nadmiaru barw, wzorników oraz pomysłów kręci w głowie, podoba się ogół i jednocześnie nic.
Author: Graham Hill
Source: http://www.flickr.com
Ściany oraz podłogę możemy potraktować jak drugi plan - neutralne, ściszone, wybrane do tego, co staramy się wyeksponować. Sama łazienka może być fascynująca dzięki wykończeniu, nawet gdy jej wyposażenie jest standardowe. Najistotniejsze jest to, że jeśli myślisz jakie płytki do łazienkiwinno się kupić, koncentruj się na całym wnętrzu. Dlatego zacznij od decyzji całkowitych. Jakie wyposażenie łazienki? W małej łazience prysznic lokujemy w rogu przestrzeni, a jeśli łazienka jest zawężona albo ma wnękę - między dwiema ścianami. Natrysk z kratką odpływową w posadzce. Plan minimum to wolne miejsce o wymiarach 70 x 70 cm, prysznicpowieszony na ścianie a także kratka odpływowa w podłodze z odpowiednim spadkiem. Kabina prysznicowa bez brodzika to pierwszorzędne i nowoczesne wyjście dla niedużej łazienki (dodatkowe informacje).

Spodobał Ci się ten tekst? Jeżeli tak, zgłąb dodatkowe zagadnienia, które z pasją omówiliśmy w najnowszym artykule (http://lemans.pl/).

Przestrzeń którą pochłaniałby brodzik optycznie wzmożesz samymi płytkami w designerskim wzorze. Zaoszczędzisz także w ten sposób trochę pieniędzy, które możesz przeznaczyć na dodatkowe dodatki.


Kabina prysznicowa bez brodzika ma mnóstwo zalet: brak brodzika nadaje wnętrzu łazienki nowoczesny charakter a takżemodyfikuje komfort używania z prysznica. Jest praktyczny szczególnie dla ludzi starszych lub niepełnosprawnych którym udostępnia wchodzenie tudzież wychodzenie z kąpieli, bez ryzyka potknięcia się. Kolejnym plusem jest wymiar - to my decydujemy o jego mierze, bo jego wymiary nie są okrojone przez brodzik. Natrysk ustawiony na płytkach łatwo również utrzymać w schludności. Z kolei dzięki poprawnemu montażowi (spadek w podłodze) nie ma ryzyka, że podczas kąpieli woda będzie wylewała się na posadzkę.

Ważne jest, by w tym wszystkim znać opanowanie. Rozwiązań dla malutkich łazienek jest nadzwyczaj dużo, wystarczy tylko wena twórcza lub porada fachowca.