Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób urządzić korytarz? Najfajniejsze pomysły na urządzenie korytarza!

  • Posted on: 26 May 2022
  • By: addmean
Jedna z najcięższych i najbardziej nieustawnych przestrzeni w lokalach, które posiadamy to przedsionek. Przez wielką liczbę drzwi jest on zwyczajowo niezwykle nieustawny.


Trudność sprawia to, że powinien być on ciągiem komunikacyjnym, zespalającym wszystkie pokoje domu.
przedpokój w mieszkaniu
Author: Wonderlane
Source: http://www.flickr.com
Urządzanie korytarza to bardzo duże wyzwanie, bo mamy w nim pomieścić jakiś fajny mebel w którym schowamy wierzchnie odzienie, do tego szafkę na buty i stojak na mokre parasole. Trzeba również optymalnie dobrać materiały wykończeniowe, bo podłoga czy ściany są bardzo narażone na zabrudzenia. Tworzywa muszą zatem być łatwe do czyszczenia i pielęgnacji - .
W przypadku, gdy jedna ze ścian jest pełna, warto zrobić wielką szafę, która zmieści nam wszelkie potrzebne rzeczy. Włożymy do niej nie tylko wierzchnie palta, jak ubrania, które zakładamy w domu. W ten sposób odpadnie nam problem przechowywania ubrań w pokojach. Zyskamy również przestrzeń w pomieszczeniach.
Na podłogę najlepiej wybierzmy jakieś ładne, estetyczne płytki, które posiadają chropowatą nawierzchnię. Nie będą wypadkowe, i nie będzie na nich szybko widać brudu, czy brudu. Ściany możemy również częściowo wyłożyć kafelkami.


Jeśli jednak zdecydujemy się na ich malowanie, wybierzmy farbę, która będzie wodoodporna. Wtedy z łatwością usuniemy z niej wszystkie powstałe zabrudzenia.

Zainteresowały Cię treści podane w tym wątku? Jeśli tak, to czytaj także furtki wejściowe zbliżone wiadomości, tyczące się tego sektora. Przejdź do kolejnej witryny.


Można także stawiać w tym pomieszczeniu niewielką szafkę na obuwie, albo komodę z szufladami. Ten drugi mebel będzie rewelacyjny do chowania czapek, szalików i innych drobiazgów. Fajowskie pomysły przedpokoju znalazłam na stronie - pod tym adresem bez problemu uzyskasz pomoc.