Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób wybrać odpowiedni zamek do drzwi antywłamaniowych ?

  • Posted on: 23 May 2020
  • By: addmean
Jeżeli budujesz swój dom, bez wątpienia od początku rozważasz, w jaki sposób zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie, jaka niedługo będzie w nim mieszkać. Poza właściwym systemem alarmowym, niezbędny jest jeszcze dobry zamek, który najlepiej kupić w renomowanej firmie. Zwłaszcza godna uwagi jest firma Gerda Warszawa, mająca wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu oferuje swoim klientom najwyższej jakości produkty.

zamek
Author: Winkhaus
Source: Winkhaus
Nade wszystko zamek antywłamaniowy powinien gwarantować pierwszorzędny poziom zabezpieczenia i mieć certyfikaty, które zapewniają o urzeczywistnianiu ściśle ustalonych norm jakości. Decydując się na atestowane zamki można uzyskać korzystne upusty od naszej firmy ubezpieczeniowej, gdy będziemy myśleć nad polisą ubezpieczeniową dla naszego domu. Zamek powinien być wielopunktowy, tzn. mieć choć 3 punkty ryglowania, aby drzwi nie dało się wyważyć. Naturalnie nigdy nie można mieć zapewnienia, iż drzwi zostaną na miejscu, ale im większa trudność, aby się ich pozbyć, tym większa szansa, iż złodziej się zniechęci. Interesującym elementem wyposażenia są wkładki profilowe bębenkowe, jakie pozwalają wymontować je i wymienić na inne, gdy przydarzy się, iż zgubimy klucz. Uratuje to nas przed zmianą zamka oraz poniesieniem kolejnych, sporych kosztów.

Interesują Cię przeróżnego rodzaju inne wiadomości (http://zstgroup.pl/?page_id=38)? Jeżeli tak, to przejdź na naszą stronę i przejrzyj, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Będziesz zadowolony.

Ponadto wyższej klasy zamki mają również szyldy, które zabezpieczają zamek przed jego wymontowaniem z drugiej strony. Nigdy nie decydujmy się na zamki, jakie nie mogą się otworzyć od wewnątrz, gdy zamkniemy je będąc na zewnątrz, a pozostali domownicy są w domu, gdyż na przykład wychodzimy do pracy, a dzieciaki śpią. W razie wypadku, np. pożaru, nie będą mogli szybko opuścić domu i zostaną uwięzieni nie mając szans na ratunek. Będą musieli szukać innego wyjścia, co może nie być najprostsze przez ogień(zobacz stałe urządzenia gaśnicze gazowe) albo dym będący we wszystkich pomieszczeniach. W przerażeniu nawet otworzenie drzwi balkonowych może być trudnością, a nade wszystko dla małych pociech, które wyrwane ze snu nie będą wiedzieć, co się stało.

Decydując się na firmę Gerda Warszawa masz pewność, że twój dom oraz twoja rodzina będą bezpieczni. Nim udasz się na zakupy, zapoznaj się z jej asortymentem na serwisie internetowym, a niewątpliwie podejmiesz należyte decyzje i będziesz cieszyć się wytrzymałym zamkiem, a niepokoje przed włamaniem i kradzieżą od razu znikną.