Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób wyekwipować umywalnię publiczną?

  • Posted on: 20 June 2020
  • By: addmean
Oprzyrządowanie w umywalniach ogólnodostępnych, z uwagi na dużą intensywność ruchu, narażone jest na niebezpieczeństwo przypadkowego albo celowego uszkodzenia. Toteż musi ono charakteryzować się szczególną wytrzymałością.
lampy owadobójcze
Author: Andreas Trojak
Source: http://www.flickr.com


kafelki
Author: Franc Gardiner


W tego typu miejscach świetnie sprawdzają się sanitariaty zrealizowane ze stali nierdzewnej. Dzięki należytej grubości stali i trwałości konstrukcji, są one efektywną osłoną przed atakami wandalizmu. Ponadto pozwalają nadać łazienkom ogólnodostępnym szczególny wygląd - znajdziesz tutaj suszarki do rąk.

Jeżeli taka tematyka jest dla Ciebie na tyle ważna, że pragniesz zgłębić ją także od innej strony, więc potrzebne Ci podobne informacje, to więcej znajdziesz w tekście.

Podstawowymi elementami zestawu sanitarnego montowanego w umywalniach publicznych są; misa WC, umywalka umywalki ze stali nierdzewnej i pisuar. W propozycjach firm dostępne są miski WC ze stali nierdzewnej. Do wyboru mamy wzorniki tak naścienne, jak również stojące. Misy WC podwieszane, dostosowane są do montażu na wszystkich stelażach podściennych, uniwersalnie napotykanych na rynku wraz ze zbiornikami spłukującymi. Spłukiwanie może być obsługiwane przyciskiem czy w wersji samoczynnej na fotokomórkę. Na uwagę zasługują również umywalki ze stali nierdzewnej, oferowane w odmianie prostokątnej, z dziurą na armaturę albo w odmianie nablatowej, owalnej. W ofercie salonów występuje również suszarka do rąk ze stali nierdzewnej - skocz na impeco.pl.


apartamentowiec
Author: Belgravia Polska
Source: Belgravia Polska


Fragmentem, jakiego nie może braknąć w męskich umywalniach publicznych, jest pisuar. Pisuar z nierdzewnej stali, który tak samo jak w wyżej przedstawione miski WC, może być montowany na popularnych w handlu stelażach do pisuarów razem ze spłukiwaniem do wyboru: mechanicznym czy automatycznym.
Opisane sanitariaty instalowane są zwykle w wykonaniu ze stali szczotkowanej. Osiągalne są jednakże także w wersji z polerowanej stali.


Oprócz tego wskazane jest umywalnię publiczną wyposażyć w gadżety takie jak lampy owadobójcze.