Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób zakupić najlepszą i oszczędną myjkę cisnieniową?

  • Posted on: 20 July 2019
  • By: addmean
Jeżeli posiadasz swój domek z garażem, w jakim dodatkowo jest przynajmniej jeden pojazd, to prędzej czy później dojdziesz do wniosku, że zdecydowanie lepiej będzie przenieść kwestię mycia samochodu ze specjalnych myjni wprost na swe podwórko.


To jest znacznie łatwiejsze a przy umiejętnym zastosowaniu ciśnienia wody, może w szerszej perspektywie być nawet tańsze.
wywóz odpadów
Author: Arvell Dorsey Jr.
Source: http://www.flickr.com


Należałoby rozumieć, że w przypadku stosowania tego typu towaru jakimi są myjki ciśnieniowe, zużycie wody utrzymuje się na poziomie około 400 litów na 1h mycia, podczas gdy zwykły wąż do ogrodu wykorzystuje jej parę razy więcej - nawet około 3000 litrów na 1h. Jednak oczywiście wszystko zależy od sposobu, w który korzystamy z tych urządzeń. W obu można by wyregulować nie tylko czas używania cieczy, ale także ciśnienie przy pomocy którego realizujemy zdefiniowane prace.

Jeśli uważasz, że odnajdziesz interesujące treści w internecie, to przejdź (https://transcomp.pl/oferta/plany-rozwoju-sieci-drogowej/) do opisywanego problemu oraz kliknij w link mieszczący się tu.

W wypadku myjek do zastosowań prywatnych, wystarczyłoby zakupić taką, która wytwarza ciśnienie do 150 barów. Jeśli jednak żyjemy gdzieś na peryferiach dużych miast, gdzie jest dużo nie ubitych dróg, warto pomyśleć nad zakupem trochę mocniejszej myjki - takiej, która działa przy ciśnieniu od 150 do 400 barów.


W chwili nabywania myjki musimy zwrócić uwagę nade wszystko na: efektywność pompy, ciśnienie, maksymalną temperaturę wody doprowadzanej do narzędzia (znacznie konkretów -> płyty narzędziowe) oraz długość węża, Rozmiary i wagę myjki. Ważne jest także jej wyposażenie dodatkowe w przykładowo elementy wymienne.


Dla przykładu czy w opakowaniu mamy dodatkowe szczoteczki, czy też należy je dokupić? Jak długi jest kabel elektryczny i jak znaczny jest wąż doprowadzający wodę? Czy producent zaoferował kilka końcówek czy może mamy końcówkę wielofunkcyjną?