Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Zakup towarów w Chinach bywa opłacalny cenowo, lecz należy załatwić sobie pewny oraz bezproblemowy przewóz

  • Posted on: 2 March 2022
  • By: addmean
Konsumenci są już przyzwyczajeni, że na półkach marketów zjawiają się przede wszystkim towary wyprodukowane w Chinach albo w pozostałych azjatyckich krajach. Po prostu transportowanie wyrobów z Chin bywa bardzo korzystne cenowo dla hurtowników, co wpływa także na wysokość cen w naszych sklepach.
CV
Author: włodi
Source: http://www.flickr.com
Jak sprowadza się towary z Chin?


Wysyłka z Chin do Polski – jest kilka możliwości


wysyłka z chin do polski
Author: Dawid Cedler
Source: http://www.flickr.com
Przedsiębiorcy, którzy chcą przywozić towar z Chin, albo pozostałych krajów w tamtym rejonie świata, muszą dbać o ich pewny przewóz. Pomyślnie dla nich teraz transport z Chin jest wyjątkowo powszechną formą działania, przez co okazuje się to porządnie zorganizowane. Sprzedawcy mogą skorzystać z kilku możliwości przewiezienia towarów do Polski.

Czy zainteresował Cię tekst? Tak? To śpieszymy z newsem, że przygotowaliśmy dla Ciebie bezpłatny dostęp (https://leaderlogistics.pl/logistyka-kontraktowa/magazynowanie/) do nowych postów pod tym linkiem.

Powinni dopasować optymalny sposób transportu dla danego towaru, tak żeby zapewnić mu pewne warunki. artykuły z Chin można sprowadzić drogą powietrzną, lądową albo morską.


Drogą morską – najdłużej, lecz tanio


Transport z Chin drogą morską trwa dość długo, lecz niejednokrotnie jest najtańszą ewentualnością dowiezienia produktów do Polski. Zakupione elementy są transportowane w specjalnych kontenerach, dzięki czemu w ładunku zmieści się sporo artykułów. Ten rodzaj transportu jest praktykowany przede wszystkim przy tak zwanej „drobnicy”. Wysyłka z Chin do Polski wymaga nadzoru, przez to warto mieć na miejscu zaufanego pośrednika, który przypilnuje ładunku. Artykuły można również przewozić samolotem lub za pomocą firm kurierskich oferujących transport drogowy, ale ten rodzaj przewozu może być kosztowny. Taki wariant transportu zaleca się przy przewozie towarów wartościowych.