Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Zbiorniki procesowe znakomite do wytwarzania artykułów.

  • Posted on: 26 April 2019
  • By: addmean
Zbiorniki procesowe, to świetne rozstrzygnięcie dla bezpiecznego i oszczędnego produkowania najróżniejszych wyrobów. Mogą posiadać konstrukcje piętrowe, pionowe i poziome. Znajdują zastosowanie w przemyśle spożywczym i chemicznym. Zbiorniki procesowe mają wieloraką moc napędów, dzięki czemu jest możliwość je dostosować do wymogów.
wymienniki ciepła
Author: All Seasons Hire
Source: http://www.flickr.com
Zasobniki są zbudowane ze stali szlachetnej i jej pochodnych. Urządzone są w przeróżnego rodzaju mieszadła, dopasowane do typu wytwarzanego materiału. Zbiorniki procesowe z płaszczem grzewczym, czy też chłodzonym, są stosowane do utrzymywania, powiększania, albo obniżania temperatury medium.

przemysłowo - wymiennik ciepła
Author: All Seasons Hire
Source: http://www.flickr.com
W pełni realizują swoją funkcję w przemyśle spożywczym do rozmnażania drożdży, wyrobu żelatyny, rozrabiania środków oczyszczających, podtrzymania stałej temperatury roztworu cukru i glukozy, albo jako zbiorniki załadunkowe. Zbiorniki procesowe od Nosewicza wyposażone są w dostosowane pod względem energetycznym płaszcze grzewczo chłodzące, które mogą być zasilane wodą, parą, lub innymi cieczami. Płaszcze funkcjonują zarówno w bardzo dużych, jak i małych temperaturach, a ich budowa umożliwia bezpieczeństwo nawet przy ogromnym ciśnieniu.

Zbiorniki procesowe mogą posiadać nogi z korygowanymi stopkami, łapy wspornikowe, lub podpory. Mogą również być wyposażone w elementy ponadplanowe, w zależności od użycia. Pojemniki mają pełną paletę mieszadeł w zależności od tego któremu procesowi jest poddawane medium. Każdy zbiornik procesowy może być dowolnie skonfigurowany, zgodnie z wymaganiami użytkownika.

Wymienniki ciepła od Nosewicza znajdują coraz to szersze przeznaczenia w przeróżnych sektorach przemysłu. Używanie nowoczesnych systemów, nowych technologii i podejść, czynią z nich urządzenia o dużych obszarach grzewczych, przy równoległej oszczędnej i spoistej budowie.Wśród obszernej palety wymienników ciepła, znaczną grupę wyznaczają urządzenia wykorzystywane w przemyśle spożywczym i mleczarskim. Sprzęty te, stworzone są ze stali kwasoodpornej, i półproduktów dopuszczonych do kontaktu z żywnością. W wymiennikach ciepła jest w stanie występować zarówno wyznaczona, jak i nieustalona wymiana ciepła.