Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Zestawienia mówią jasno. W naszym kraju wciąż bardzo duża liczba z nas umiera na drodze. Jesteśmy wciąż w skandalicznej czołówce.

  • Posted on: 19 June 2020
  • By: addmean
Mimo dużej liczby kampanii społecznych, w których nawzajem nakłaniamy się do nieaprobowania nietrzeźwych kierowców, użytkowania odblasków na ulicach wciąż duża liczba traci życie. W bardzo dużej ilości przypadków bywa to brawura, czasami nieuwaga, ale skutek niestety zawsze jest katastrofalny. Chwytamy po coraz to nowocześniejsze wyjścia, by w jeszcze doskonalszym stopniu poprawić bezpieczeństwo na ulicach.


fundamenty
aktywne przejście dla pieszych
Author: Danny Bollinger
Source: http://www.flickr.com
punktowe elementy odblaskowe
Author: Simon Samtleben
Source: http://www.flickr.com
W wielu polskich miejscowościach można dostrzec aktywne przejście dla pieszych, bo piesi ogromnie często są pokrzywdzonymi w wypadkach.

Absorbujący wpis? Jeśli tak myślisz, kliknij bez ociągania ten odnośnik, ponieważ w witrynie (http://www.grupapartner.pl/sprzedaz-elemntow-ukladu-napedowego/przekladnie-i-motoreduktory/przekladnie-walcowo-stozkowe.html), którą tu znajdziesz, również jest coś ciekawego.

Jest to jeden z najbardziej nowoczesnych systemów wykorzystujący procedurę solarną i diody, a więc dużo tańsze rozwiązanie od starszych i kosztownych świateł.

Co bardzo istotne, mechanicznie działa w czasie , kiedy pieszy jest w okolicy pasów bądź także gdy już na nich jest, a co niezwykle istotne, jest zauważony z odległości nawet 1 kilometra. Zwykle, takie punktowe części odblaskowe wykorzystywane są w najbardziej niebezpiecznych miejscach. Ogromnie często używane są nie jedynie na przejściach dla pieszych, ale również na przystankach autobusowych, w trasach dla rowerzystów - zobacz punktowe elementy odblaskowe.

Takie aktywne przejście dla pieszych czyli zaopatrzone w elementy odblaskowe jest niesamowitym usprawnieniem dla kierowcy, który już z dużej odległości ma zasygnalizowane, iż należy zwrócić wnikliwą uwagę na pieszych - sprawdź aktywne przejście dla pieszych. Wszystkie punktowe elementy odblaskowe są dostępne w klasycznych barwach, wyprodukowane na podstawie najnowocześniejszych technologii.

Zaintrygował Cię ten opis? Jeżeli tak, to przejdź do następnego tekstu i czytaj dalej kotły parowe o tym, co bardzo Cię interesuje.

Wspaniale sprawdzają się także w wyznaczaniu linii i kierunku na drogach szybkiego ruchu. Są ogromnie trwałe i odporne na ścieranie.To niebywałe usprawnienie dla kierującego samochodem, który podróżuje nocą.


Wszystkie te metody mają na uwadze w dużym stopniu zapewnić bezpieczeństwo na szosie. Trudno, ale nawet najbardziej pionierskie metody nie zastąpią zdrowego rozsądku tak samo jeżeli chodzi o kierowców, jak i o pieszych. Akurat ci kolejni nie tylko bardzo często są ofiarami zdarzeń drogowych, ale też i winowajcami.