Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Zima nikogo nie rozpieszcza - powietrze w mieszkaniach jest zbyt przesuszone przez ogrzewanie, a to niekorzystnie wpływa na nasze zdrowie

  • Posted on: 6 June 2022
  • By: addmean
Zima to ciężki czas dla naszej cery i włosów. Wynika to z ogrzewania w pomieszczeniach - w mieszkaniu, pracy i nawet w aucie. Trzeba więc zadbać o nawilżenie powietrza.


nawilżacz
Author: SOUDAL


W miesiącach grzewczych zazwyczaj mamy przesuszone śluzówki i puszą nam się włosy. Także mamy możliwość dostrzec, że nasza cera bywa w nie najlepszej kondycji. Powinniśmy wtedy zatroszczyć się o to, aby intensywnie nawilżać mieszkanie i biuro. Trzeba więc kupić nawilżacz. W mieszkaniu można wstawić większe Urządzenia. Wtedy nie będziemy musieli nazbyt często wymieniać w sprzęcie wody. Do pracy natomiast możemy zamówić niewielki nawilżacz, który będziemy w stanie położyć na biurku. Natychmiast dostrzeżemy różnicę. Oczy nie będą nas tak często piec i w gardle nie będzie stale drapać. Poza tym poprawi się kondycja naszej cery oraz włosów. Do mieszkania należy kupić takie urządzenie, które zasięgiem pracy będzie ogarniało jak największy metraż. Musi być także dość lekkie, aby bez żadnych problemów można było je przenosić pomiędzy pokojami. Jeśli mamy ochotę, żeby urządzenie pracowało prawie bez ustanku, to musimy rozejrzeć się za nawilżaczem, który będzie energooszczędny. Na koniec należy też dodać, że rewelacyjną opcją jest urządzenie z funkcją nocnej pracy.
Dzięki temu będziemy w stanie nawilżać powietrze także w nocy podczas snu. Wówczas nawilżacz (zobacz: nawilżacz powietrza) musi działać niebywale cicho oraz nie emITować żadnych światełek, które byłyby w stanie przyciągać wzrok.