Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Znakomity materiał do produkcji nośników reklamowych, które są wytrzymałe na warunki atmosferyczne

  • Posted on: 6 May 2021
  • By: addmean
Do celów reklamowych stosuje się różnorodnego rodzaju surowce, które często mogą być wystawiane np. na działanie warunków pogodowych.
Dlatego też powinny być one na nie wytrzymałe poprzez gwarancję znacznej odporności na uszkodzenia mechaniczne.


meble łazienkowe
Source: pixabay


Jednym z takich materiałów jest z pewnością PCW twarde, które oferowane jest również jako PCV twarde. Jest to lite oraz jednorodne tworzywo, które jest wykorzystywane w miejscach, w których materiały reklamowe są narażone na występowanie niekorzystnych czynników. Surowiec ten cechuje się dużą wytrzymałością na oddziaływanie warunków atmosferycznych oraz chemicznych.

Hej, sprawdź to (http://www.bonie.pl/pilastry), jeśli do tej pory nie wiesz o tej atrakcyjnej stronie a upewnisz się, że jest ona dla Ciebie bardzo interesująca.

PCW jest bardzo sztywne, co ogranicza ryzyko jego złamania, a jego gładka i przezroczysta powierzchnia powoduje, że jest idealne do stosowania w reklamie. Jest też bardzo proste w obróbce, co powoduje, że materiał ten jest bardzo często stosowany przez agencje reklamowe. Niektóre postaci reklamy wykorzystują prąd elektryczny, w celu podświetlenia nośnika reklamowego i tutaj PCW także pokazuje swe zalety, ponieważ posiada ono bardzo dobre własności elektroizolacyjne.


reklamowe ekrany LED
Author: Anthony Crider
Source: http://www.flickr.com


Jest ono wykorzystywane do produkcji m.in. posiadających dwie strony plansz, które mogą być osadzone na stelażu albo na podwieszeniu. Przy użyciu PCW wykonuje się także ścienne tabliczki informacyjne czy też ciężkie stojaki.
Jeżeli jesteś kierownikiem firmy reklamowej, na pewno już wykorzystujesz PCW twarde w projektach, które są wykonywane przez Twoją agencję.

Ta wyczerpująca treść (nawadnianie.pl/) przypadnie Ci do gustu, gdyż także traktuje o nakreślanym w tym artykule wątku. Co równie warte odnotowania, robi to w ciekawy sposób.

Jeśli nie, należałoby się nim zaciekawić, ponieważ tego typu surowiec posiada bardzo wiele zalet oraz jest chętnie wykorzystywany przez konkurencyjne firmy.