Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Zwiększenie nawierzchni życiowej - jak to zrobić?

  • Posted on: 22 May 2020
  • By: addmean
Wzrastające wartości mieszkań w miastach nie oddziałują na powiększenie ich przestrzeni użytkowej. Dysponując pomieszczeniem względnie wysokim możemy je należycie urządzić. Antresola w domu to opcja dla osób, które rozporządzają małymi powierzchniowo, ale wysokimi pomieszczeniami.


Na ogół antresola rozważana jest jako ponadplanowa nawierzchnia. Na budowę antresoli powinni sobie przyzwolić nie tylko posiadacze wysokich mieszkań w kamienicach, lecz coraz to nagminniej na ich budowę decydują się osoby zamieszkujące w domach jednorodzinnych.

Antresola w domu to interesujące efekty przestrzenne we wnętrzu.

Czy opisywana tu kwestia jest dla Ciebie zajmująca? Jeśli tak, to uzupełniające artykuły zobacz w serwisie (https://www.effectglass.eu/pl/szklo-specjalne/), który zobaczysz tu. One także Cię zaabsorbują.

Przestrzeń na górze przenika się z przestrzenią na dole, antresola równolegle dzieli i łączy. Właściciele osiągają oryginalne perspektywy widokowe. Schody na antresolę i balustrada mają szansę być atrakcyjnymi częściami wnętrza ( wewnętrzne).

Ciekawi Cię, jakie były autorskie źródła? W takim razie pragnę namówić Cię, abyś zalogował się na moją nową stronę. Tam poznasz prawdę.

Balustrada może okazać się stosownym miejscem na rozlokowanie roślin pnących. Dla osób, które cenią szczere powierzchnie i życie rodzinne, antresola w domu jest pomysłem godnym uwagi.

Projektując antresolę trzeba mieć na uwadze, jak znaczącą rolę mają schody na antresolę. W zależności od wyboru schody zabierają obszerny kawałek powierzchni dolnej. Najwygodniejszym rozstrzygnięciem są schody na antresolę, jakie mają praktyczne stopnie. Bardzo ciekawie przedstawiają się schody kręcone, pomimo to częściej używane są schody o mniej użytecznych stopniach, lecz pochłaniających mniejszą ilość miejsca. Zobacz: nasze schody.

Źródło artykułu: schody na antresolę

Kiedy postanawiamy zbudować na antresolę w domu, winniśmy zatroszczyć się o materiały, z których będą stworzone jej podstawowe
schody zabiegowe
Author: Rintal Polska
Source: Rintal Polska
składniki konstrukcyjne. Słupy, belki, także płyta podłogi muszą być wykonane z właściwych materiałów.


Detale konstrukcyjne stworzone głównie z drewna bądź metalu. Struktury z drewna świetnie komponują się z wnętrzami standardowymi, nadając im szykownego, a jednocześnie naturalnego charakteru. Nieco inaczej jest z konstrukcjami metalowymi, uważanymi za innowacyjne. Sprawdzą się w pomieszczeniach o współczesnym wystroju i nastawionych na minimalizm. Warto podkreślić, że antresole metalowe zajmują na ogół mniej miejsca niż antresole sporządzone z drzewa.