Rynek wtórny czy pierwotny? - podpowiemy.

Dlaczego dobrze zamieszkać w takim ośrodku miejskim jak Wrocław? Jakiego typu istnieją możliwości? Jakie powstają tam mieszkania?

 • Posted on: 22 February 2020
 • By: addmean
Rynek we Wrocławiu
Author: Ashlynn Pai
Source: http://www.flickr.com
Jak wierzyć pewnym futurologicznym koncepcjom, już niedługo całe życie będzie skupiać się w mieście. Trudno może w takie coś uwierzyć obecnie, jak wiele osób ucieka na wieś, żeby mieć spokój. Nie mówimy jednakże o perspektywie paru lat, lecz kilkunastu, a może kilkudziesięciu. Nie chodzi również o to, iż nikt nie będzie żył poza miastem, po prostu miasta będą coraz większe i ci co dzisiaj mieszkają na wsi, być może będą wchłonięci do miasta. Z takiego powodu inwestycja we własne mieszkanie w mieście nabiera nowego znaczenia.

Nabycie lokalu z ładnym tarasem w mieście Wrocław

 • Posted on: 22 February 2020
 • By: addmean
Olimpia Port
Author: Grupa Archicom
Source: Grupa Archicom
Deweloper to inwestor, również pośrednik zbytu nieruchomości. Jego obowiązkiem jest ochrona nieruchomości od planu, poprzez inwestycje, aż po sprzedaż, albo wynajem. Jeżeli lokal mieszkalny zaprojektowane jest pod klucz, też od niego jest zależna aranżacja wnętrza. Naturalnie nie zawsze od dewelopera jest zależny stuprocentowy wizerunek budynku, w jaki inwestuje. Musi on wziąć pod uwagę budownictwo i krajobraz sąsiedztwa, żeby wbudować nowe budynki.
Tags: 

Co ciekawego posiadają nam do zaproponowania mieszkania Wrocław Krzyki?

 • Posted on: 22 February 2020
 • By: addmean
nowe mieszkania
Author: EnergieAgentur.NRW
Source: http://www.flickr.com
W czasie wybierania właściwego mieszkania dla siebie, proponowane są nam ich różne wielkości, układy a nawet lokalizacje, dlatego nim podejmiemy całkowitą decyzję co do zakupu, to należy namyślić się, co będzie dla nas właściwe.

Nieruchomości Wrocław to naprawdę atrakcyjna oferta! – sprawdź czy także dla ciebie oraz czytaj na ten temat więcej

 • Posted on: 22 February 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Każdy człowiek dojrzewa w innym tempie, niemniej w końcu przychodzi ten czas, w którym młodzi ludzie pragną zrobić dość ważny krok ku samodzielności i wyprowadzają się od rodziców. Ten etap życia na pewno nie jest łatwy, gdyż wymusza na nas odnalezienie się w nowej sytuacji i na mało znanym dotychczas rynku nieruchomości.

W Polsce w dalszym ciągu mnóstwo młodych rodzin posiada mieszkaniowe problemy

 • Posted on: 22 February 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Marma Polskie Folie
Source: Marma Polskie Folie
W naszym kraju nadal mnóstwo młodych rodzin ma problemy mieszkaniowe. Przede wszystkim cały czas brak jest na mieszkaniowym rynku lokali, eksperci szacują, że będzie ich nawet kilkaset tysięcy. Kolejnym powodem takiej sytuacji są niestety ogromne wydatki, które wiążą się z kupnem własnego mieszkania.

Znakomite oraz doskonale zlokalizowane powierzchnie biurowe na Dolnym Śląsku

 • Posted on: 21 February 2020
 • By: addmean
przestronny biurowiec
Author: dhub limited
Source: http://www.flickr.com
Wrocław zazwyczaj bywa określany jako „miasto możliwości”. Dzieje się tak nie bez powodu – na pewno to miejsce przyciąga mnóstwa licznych inwestorów ze względu na wysoce znakomite położenie Wrocławia, jego doskonałą pozycję w świecie nauki oraz dobrą sytuację ekonomiczną.

Czy faktycznie obowiązujący program Mieszkanie dla Młodych jest wartościowy?

 • Posted on: 21 February 2020
 • By: addmean
osiedle
Author: Times Square Public Relations
Source: Times Square Public Relations
Często mocno narzekamy na to, że znacząca ilość młodych ludzi nie ma szans na kupno mieszkania. To fakt - trudno kupić mieszkanie, nawet niewielkie. Pewnie w przypadku niewielkich miejscowości jest dużo atrakcyjniej, lecz w szczególności Warszawa to takie miasto, w którym tak naprawdę nieruchomości są sporym kosztem. Co prawda typowa stołeczna wypłata do niedużych nie należy, ale i tak nawet porządnie zarabiający mają ogromny problem...

Jedziesz na urlop do Szczecina? Zapewnij sobie atrakcyjny hotel!

 • Posted on: 21 February 2020
 • By: addmean
apartament
Author: Jess Pac
Source: http://www.flickr.com
Nie sposób ukryć, że okres urlopu jest dla wielu osób wielką radością, a okazja wypoczynku w ładnym miejscu wielokrotnie spędza sen z powiek. Obojętnie od tego, czy podróżujemy za granicę, czy zamierzamy spędzić kilka dni wśród pięknych, polskich pejzażów istotne jest, żeby dobrze zaplanować parę kwestii.

Najważniejsze zalety mieszkań z rynku pierwotnego - przeczytaj więcej

 • Posted on: 20 February 2020
 • By: addmean
mieszkanie deweloperskie
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Dobierając mieszkanie, często zastanawiamy się nad tym, czy wyszukiwać ofert na rynku wtórnym bądź może na rynku pierwotnym. Z pewnością oba rodzaje rynku mają swoje zalety, jednak dziś skupimy się jedynie na jednym z nich, mianowicie na rynku pierwotnym. Jeżeli skłaniasz się do zakupienia posiadłości - mieszkania, domu albo też biura - z rynku pierwotnego, zachęcamy do zaznajomienia się z poniższymi wiadomościami.

Jak kupić najlepsze mieszkanie w Drawsku Pomorskim? Czy powinniśmy korzystać z pomocy agencji nieruchomości z województwa zachodniopomorskiego?

 • Posted on: 20 February 2020
 • By: addmean
biuro Posesor Nieruchomości
Author: kishjar?
Source: http://www.flickr.com
mieszkania nie jest sprawą łatwą, dlatego mimo kolejnych kosztów w postaci prowizji, wielu sprzedawców zdaje się na pomoc biura nieruchomości. W małych miasteczkach, jak na przykład w Drawsku Pomorskim z reguły nie ma mnóstwa agencji, lecz w większych miejscach konkurencja jest ogromna co może zrobić wiele problemów w wybieraniu dobrego biura pośredniczącego. Skupmy się jednak na obszarze województwa zachodniopomorskiego i właśnie tam szukajmy biura nieruchomości, jeśli mamy w zamiarze kupić mieszkanie w Drawsku Pomorskim.

Czy to, że w Polsce nie ma organizacji wyspecjalizowanej w ocenie serwisów internetowych, wpływa na jakość rzeczową zamieszczanych w nich informacji

 • Posted on: 18 February 2020
 • By: addmean
Mieszkania
Author: Prime Time PR
Source: Prime Time PR
Dzisiaj potrzebując z jakiejkolwiek dziedziny wiadomości, najchętniej sięgamy do sieci. Trudno jest nam odszukać informacje wartościowe a jeszcze trudniej umieć jest odróżnić od tych nieadekwatnych i niegodnych zaufania.

We Wrocławiu pokazało się wiele placówek oferujących biegłe zarządzanie nieruchomościami

 • Posted on: 17 February 2020
 • By: addmean
zarządzanie nieruchomościami
Author: JaxStrong
Source: http://www.flickr.com
W każdym mieście, jakie żywiołowo się rozszerza nowopowstające osiedla wymagają od założycieli odpowiedniego przewodzenia i prędkiego rozdysponowania tych mieszkań przyszłym domownikom. Jedynie dzięki temu można mówić o czystym proficie, który następuje z prawidłowego wyprzedawania nieruchomości komercyjnych. Dużo placówek specjalizuje się w nadzorowaniu nieruchomościami, przez co jest to branża bardzo poprawnie rozwijająca się i przynosząca dużo ciekawych opcji.

Dlaczego klienci prywatni, jak i posiadacze firm wolą zainwestować w kupno nowego lokalu niż w remont starego

 • Posted on: 17 February 2020
 • By: addmean
nowe mieszkania
Source: www.morguefile.com
Dwudziestokilkuletnie osoby, które właśnie ukończyły naukę na studiach we Wrocławiu nie zawsze będą chciały rozstawać się z tym pięknym miastem - ogromna aglomeracja daje większe możliwości rozwoju zawodowego niż niewielkie miasteczko położone na terenie Dolnego Śląska. Najpoważniejszym problemem bywa oczywiście mieszkanie, a raczej fundusze na jego zakup.

Apartamenty Wrocław ma przygotowane na najwyższym poziomie

 • Posted on: 15 February 2020
 • By: addmean
Apartament
Author: Paul Lucas
Source: http://www.flickr.com
Jak prezentują się propozycje mieszkaniowe?
Gdy namyślamy się nad kupnem mieszkania, bez wątpienia oglądamy różnorakie oferty, tak aby posiadać pewność, że wybierzemy tą najlepszą dla nas oraz naszych najbliższych. Przez to również uważnie sprawdzamy dzielnicę konkretnego domu i to, co znajduje się w jego pobliżu. Dodatkowo patrzymy jaki będzie układ mieszkania i czy uda nam się je tak zaaranżować, żeby każdy posiadał swój pokój.

Kłopoty ze wynajęciem przestronnego mieszkania dla siebie. sposoby wyszukiwania mieszkań.

 • Posted on: 12 February 2020
 • By: addmean
apartament do wynajęcia z zewnątrz
Author: Daviddje
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas miało taki etap w życiu, że wyszukiwało się mieszkania albo na etapie do wynajęcia, albo w czasie studiów do kupienia. Z pewnością pojawiały się wtedy pytania i ukazywały problemy. Nie byliśmy pewni czy chcemy wyszukać małego apartamentu czy może apartamentu z wysokim standardem.

Szukając mieszkania do wynajęcia Pruszków wskazane jest aby dobrze zaznajomić się z propozycjami, jakie coraz to liczniej pokazują się na stronach internetowych

 • Posted on: 12 February 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Każda początkująca para po ślubie chce założyć własną familię i tym samym wyprowadzić się z mieszkania familijnego. Staje się to tymczasem współcześnie niezmiernie ciężkie, bo osoby po studiach nie posiadają natychmiast dobrze płatnej pracy, a oszczędności na kupno mieszkania są często za małe. Z tego też powodu powszechnym wyjściem z tego typu sytuacji jest wynajęcie mieszkania.

Wyszukaj mieszkanie dla siebie na ładnym oraz bezpiecznym osiedlu, obserwując na bieżąco rynek nieruchomości w własnym mieście

 • Posted on: 9 February 2020
 • By: addmean
mieszkania
Author: Włodarzewska S.A.
Source: Włodarzewska S.A.
Nabycie mieszkania powiązane jest z różnymi zakrętami życiowymi. Na kupienie nowego lokalu decydują się osoby, które pragną polepszyć swoje warunki mieszkaniowe i wymienić mniejsze mieszkanko na większe i bardziej eleganckie, jak także osoby, które do tej chwili pomieszkiwały w jednym domu z rodzicami albo były zmuszone wynajmować mieszkanie.

Negocjowanie stawki z deweloperem - o czym należałoby wiedzieć

 • Posted on: 8 February 2020
 • By: addmean
budowa nowego mieszkania
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Wybierając jakąś nieruchomość od dewelopera, warto pamiętać o ewentualności negocjacji ceny, bez względu na to czy jest to rezydencja, mieszkanie czy też być może lokal służbowy. Większość deweloperów spodziewa się, że Klient będzie pragnął negocjować cenę.

Jak mieszkanie to małe - taki obraz wyłania się w kwestii wymagań większości klientów biur nieruchomości. Dlaczego tak jest?

 • Posted on: 8 February 2020
 • By: addmean
blok mieszkalny
Author: booledozer
Source: http://www.flickr.com
Jakiego rodzaju mieszkania mogą cieszyć się aktualnie największym zainteresowaniem? Wbrew pozorom najbardziej popularnym rozwiązaniem nie są wcale przestronne oraz nowoczesne apartamenty, lecz małe mieszkania oraz kawalerki.

Pages