Stawiamy na...

Czym jest minikoparka oraz gdzie można odnaleźć atrakcyjne oferty najmu minikoparek?

 • Posted on: 22 February 2020
 • By: addmean
mini koparka
Author: Martin Kramer
Source: http://www.flickr.com
Minikoparka jest to pożyteczne urządzenie, które pełni istotną rolę w wielu branżach, takich jak na przykład budownictwo, różnorodne instalacje bądź też wodociągi. Ta fenomenalna maszyna pozwala na skrupulatne i nadzwyczaj dokładne wykonanie wielu czynności i robót powiązanych z wykopami budowlanymi lub też budową przyłączy. Pomimo swojego niewielkiego rozmiaru minikoparka jest naprawdę przydatną i ogromnie skuteczną maszyną, nie można odmówić jej wielkiej sprawności oraz przydatności.

W jakich branżach przydają się opakowania z folii?

 • Posted on: 20 February 2020
 • By: addmean
zabawka w opakowaniu foliowym
Author: Scorpions and Centaurs
Source: https://www.flickr.com
Opakowania z folii bywają czymś więcej niż tylko dobrym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa produktu. Pełnią także rolę marketingową – zezwalając na wyróżnienie się produktu. Powinno się przyjrzeć się dogłębniej tej tematyce. Rzetelny producent opakowań musi mieć zróżnicowaną ofertę. Przeważnie takie przedsiębiorstwo kojarzy się nade wszystko z pudłami z tektury.

Serwis Stihl w Krakowie i okolicach

 • Posted on: 20 February 2020
 • By: addmean
serwis stihl kraków
Author: Wonderlane
Source: http://www.flickr.com
Rozwinięty przemysł daje ludziom znacznie więcej, niż można by przypuszczać jeszcze jedenaście lat temu. Widoczny rozwój, który dotknął w zasadzie wszystkich dziedzin ludzkiej egzystencji spowodował, iż z łatwością możemy zdobyć tak akcesoria pierwszej potrzeby, oraz sprzęty ,które mają sprostać specjalnym potrzebom.

Parę rad odnośnie samodzielnego zrobienia altanki ogrodowej. O czym pamiętać?

 • Posted on: 18 February 2020
 • By: addmean
altanka
Author: kenneth casper
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas ma od czasu do czasu potrzebę stworzenia czegoś. Czasem wynika to z sytuacji gdy coś jest w domu potrzebne, a czasem ze zwykłej chęci tworzenia i podziwiania efektów własnej pracy. W przypadku niektórych osób to również chęć zapełnienia wolnego czasu pożytecznymi czynnościami. Osoby posiadające swój własny ogród wiedzą dobrze ile wysiłku należy włożyć w to by dobrze się prezentował. W przypadku pracy w ogrodzie dochodzi też kwestia upiększania go. Dlatego czasami zastanawiamy się nad tym czy nie zbudować jakiejś altanki, która ładnie by się prezentowała, a przy okazji byłaby schronieniem dla nas w czasie deszczu. Jak tego dokonać małym kosztem?

Grzałki patronowe - jak funkcjonują, w jaki sposób są zbudowane i do czego są używane?

 • Posted on: 18 February 2020
 • By: addmean
Grzałki patronowe
Author: www.centro-therm.pl
Source: www.centro-therm.pl
Jedną z podstawowych częścią służącą do ogrzewania przedmiotów oraz cieczy lub gazów są grzałki patronowe. funkcjonują one zazwyczaj w przegrodach, w częściach z metalu. Dane techniczne świadczą o tym, że posiadają one specjalistyczną konstrukcję, która umożliwia duże emitowanie ciepła z niedużych przestrzeni samej grzałki.

Co to jest naczynie przeponowe i do jakich czynności służy?

 • Posted on: 13 February 2020
 • By: addmean
zbiorniki
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Szukasz właściwego sprzętu technologicznego służącego do instalacji centralnego ogrzewania? Nie wiesz jaki sprzęt nabyć? Już dziś to nie musi być trudne. W tej sytuacji pomocne może okazać się naczynie przeponowe. Naczynie przeponowe do zamkniętych instalacji centralnego ogrzewania może być przykładowo wykonane ze stali węglowej a także gumy syntetycznej SBR zgodnie z regulacją DIN 4807-3. Takie urządzenie ma za zadanie przejąć nadmiar ciśnienia wody w strukturze, który/a to powstaje podczas wzrostu temperatury. Maksymalne ciśnienie robocze wynosi 4bar, a największa temperatura robocza to 99 stopni Celsjusza. A czym właściwie jest naczynie przeponowe? Lepiej wyjaśnić to na przykładzie.

Osprzęty, jakie są wykorzystywane w przeróżnych przedsiębiorstwach przemysłowych

 • Posted on: 12 February 2020
 • By: addmean
fabryka
Author: mstk east
Source: http://www.flickr.com
Niezależnie od tego, co produkuje się w określonej fabryce, najistotniejsze jest, by znajdowały się w niej wszystkie akcesoria, jakie bezpośrednio odpowiadać będą za jej dobre funkcjonowanie. Chodzi innymi słowy o osprzęty, jakie wykorzystuje się w przeróżnych zakładach przemysłowych, a zamówione są one od najbardziej znanych w branży przedsiębiorców. Maszyn tych jest faktycznie sporo, a ich staranny inwentarz uzależniony jest od tego, co produkuje się w danej firmie.

Budowa przemysłowych obiektów: jakie możliwości czekają branżę w nadchodzącym roku?

 • Posted on: 11 February 2020
 • By: addmean
budownictwo
Author: UBM
Zapytanie o przyszłość branży budowlanej w Polsce postawione w tytule niniejszego materiału wydaje się jak najbardziej potrzebne. Przecież obecna ekonomia przeżywa kryzys. Masa biznesów zbankrutowało lub otarło się o bankructwo. Robotnicy nie mają pewności stałego etatu. Coraz więcej przedsiębiorstw zachodnich omija szerokim łukiem nasz kraj. Co wobec tych faktów czeka branżę budowlaną w Polsce? Czy istnieje ewentualność, że będą stawiane nowe obiekty przemysłowe?

Urządzenia potrzebne w każdym zakładzie produkcyjnym – z jakiego względu warto się decydować na ich kupno?

 • Posted on: 11 February 2020
 • By: addmean
fabryka
Source: http://www.flickr.com/
Prowadzenie własnej firmy nie jest obecnie prostym zadaniem. Z jakiego powodu? Zazwyczaj ze względu na fakt, że konkurencja jest faktycznie wymagająca, a w związku z tym, właściciele przedsiębiorstw są zmuszeni starać się ją wyprzedzić, jeżeli pragną zachęcić klientów.

Przeznaczenie wózków widłowych i ich zalety. Co powinno się na ich temat wiedzieć

 • Posted on: 9 February 2020
 • By: addmean
obsługa wózka widłowego
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Wózki widłowe znajdują współcześnie użytek przeważnie w różnego rodzaju magazynach i halach produkcyjnych. Umożliwiają transportowanie wielkogabarytowych towarów, ich załadunek i rozładunek nawet z wysokich naczep samochodów ciężarowych. Są bardzo przydatne ze względu na stosunek ich niewielkich rozmiarów, do wielkich możliwości. W obecnych czasach na rynku funkcjonuje kilka firm produkujących wózki widłowe. Wybór jest dosyć duży, wszystko jest zależne od tego, do czego konkretnie wykorzystywane będzie urządzenie. Jeżeli zdecydujemy się na zakup fabrycznie nowego modelu, możemy mieć pewność, iż będzie on posiadał kilkuletnią gwarancję.

Masz firmę a także dużą liczbę wyspecjalizowanych, wielkich maszyn – przeczytaj, co może się przydać

 • Posted on: 8 February 2020
 • By: addmean
Maszyna górnicza
Author: Stefan Fussan
Source: http://www.flickr.com
Kiedy nastał kapitalizm, w naszym kraju mocno rozwinęły się: przemysł, branża budownicza i górnictwo. Wiele zakładów wystartowało z działalnością, mnóstwo się rozbudowało – z niewielkich wyrosły naprawdę duże. Każdy tego typu zakład potrzebował nowego, wysokospecjalistycznego sprzętu.

Współczesne budownictwo nie może już obecnie obejść się bez wytrzymałych konstrukcji ze stali

 • Posted on: 7 February 2020
 • By: addmean
stalowe kolanko rury
Author: Phil Gradwell
Source: http://www.flickr.com
Stal pozostaje materiałem świetnie znanym ludziom i nic nie wskazuje na fakt, żeby jej kariera miała niebawem się zakończyć. Szerokie zastosowanie, jakie ma właściwie w każdej branży przemysłowej spowodowało, że można ją nazwać mianem uniwersalnego surowca. Stal bywa stopem węgla i żelaza, a te dwa składniki mają zostać zmieszane w właściwych proporcjach - jedynie takie połączenie zapewnia jej odporność. W końcu wszyscy producenci konstrukcji stalowych http://www.promus.katowice.pl/ wiedzą, że wytwarzane przez nich części składowe muszą wytrzymać napory wielkich sił - tak jak np. w przypadku platform wiertniczych na morzach całego świata.

Zakup najlepsze części do swych urządzeń, dzięki temu będą pracowały rzeczywiście dobrze

 • Posted on: 7 February 2020
 • By: addmean
maszyna
Author: RoboCup2013
Source: http://www.flickr.com
W każdej chwili w produkcji stosuje się dziesiątki różnych sprzętów oraz maszyn. Od ich stanu technicznego zależne są rezultaty pracy, jak też ochrona pracowników, którzy nadzorują ich pracę. Także zastosowanie odpowiednich i oryginalnych części zamiennych posiada istotne znaczenie dla finalnych rezultatów.

Biopaliwa: innowacyjny typ paliwa, który jest jednocześnie ekologiczny

 • Posted on: 7 February 2020
 • By: addmean
kocioł na pellet
Author: Krzysztof Lis
Source: http://www.flickr.com
Najpowszechniej zastosowane dotychczas paliwa tak naprawdęsię wyczerpują. Nic więc skomplikowanego, że ciągle prowadzone są prace nad różnymi źródłami pozyskania paliwa. Wśród zróżnicowanych rodzajów paliw najpowszechniej stosuje się dzisiaj biopaliwa.

Osuszacze adsorpcyjne sprawdzają się w różnych miejscach

 • Posted on: 7 February 2020
 • By: addmean
specjalne sprężarki śrubowe
Author: Ole Bendik Kvisberg
Source: http://www.flickr.com
Osuszacze adsorpcyjne świetnie wypełniają swoje zadanie

Są takie materiały, które powinny okazać się przechowywane w suchym pomieszczeniu, gdzie nie dostrzeżemy nazbyt sporej ilości wilgoci. Niestety nie zawsze jesteśmy w stanie zapewnić te warunki, co ma szansę doprowadzić do zepsucia konkretnych przedmiotów i utraty wielkich pieniędzy.

Zalety będące skutkiem wykorzystania blachy trudnościeralnej

 • Posted on: 7 February 2020
 • By: addmean
Arkusz blachy
Author: U.S. Army Corps of Engineers
Source: http://www.flickr.com
Większość firm przemysłu ciężkiego (przemysł budowlany, mineralny, elektromaszynowy czy paliwowo-energetyczny), nieustannie jest zmuszona wymieniać zużywające się części maszyn. Chcąc zmniejszać koszty, często stosują podzespoły z blach nieodpornych na ścieranie. „Oszczędności” pochodzące z takich „napraw” są jednak tymczasowe.

Usługi serwisu skierowane do przemysłu - doświadczona reperacja transformatora

 • Posted on: 5 February 2020
 • By: addmean
przemysł
Author: jasonwoodhead23
Source: http://www.flickr.com
Marki oferujące usługi dla przemysłu mają nadzwyczaj szeroki i okazały asortyment, w którym bezsprzecznie znajdziemy dużo profesjonalnych usług. Liczne firmy oraz przedsiębiorstwa wyszukują rzetelnych oraz profesjonalnych firm, świadczących usługi serwisowe na szeroką skalę. W asortymencie możemy znaleźć między innymi taką usługę, jak fachowa naprawa transformatorów.

Stal Hardox 500 przedstawia szerokie zastosowanie przy produkcji sprzętów

 • Posted on: 3 February 2020
 • By: addmean
blacha metalowa
Author: José Ramón Polo López
Source: http://www.flickr.com
Hardox stawia na wysoką jakość własnych produktów

Jeśli do wytwarzania własnych produktów potrzebujemy stali i odpowiednich blach z nich wykonanych, to chcemy mieć świadomość, że będą one jak najlepszej jakości i będą w dobry sposób spełniały własne funkcje. Przez to właśnie decydujemy się na stal oferowaną nam przez Hardox, ponieważ mamy gwarancję, że utrzymuje on ciągle najwyższą jakość swoich blach trudnościeralnych, jednocześnie cały czas pracując nad tym, aby okazały się one jak najbardziej wytrzymałe oraz giętkie.

Pages