Wykańczamy wnętrze

O tym ważne jest sprawne działanie systemów kominowego i wentylacyjnego

 • Posted on: 8 September 2021
 • By: addmean
Kotwy łączące wszystkie warstwy
Author: Röben
Source: Röben
Wznosząc dom musimy nie tylko zadbać o postawienie odpowiednich ścian z nowoczesnych materiałów, tak aby nasz nowy domek spełniał dzisiejsze wymogi ochrony środowiska, lecz także takie, które pozwolą nam oszczędzić finanse przez obniżenie strat ciepła. Wykorzystujemy zatem różnego typu systemy dociepleń, gdyż pragniemy aby nasz budynek był komfortowy i niedrogi w utrzymaniu.

Prace wykończeniowe i urządzanie domu- gdzie oraz jakie produkty kupować, by przez długi czas cieszyć się pięknym domem

 • Posted on: 8 September 2021
 • By: addmean
katalog
Author: Biuro Projektów ARCHON+
Source: Biuro Projektów ARCHON+
Wykańczanie i urządzanie domu może być związane z bardzo wysokimi wydatkami. Piękny dom to najczęściej dobrej jakości materiały a także elementy wyposażenia, które nierzadko zaskakują nas cenami.

Jaka podłoga będzie najlepsza dla naszych wymagań? Na co zwracać uwagę, co podpowiadają specjaliści?

 • Posted on: 6 September 2021
 • By: addmean
płytki wielkoformatowe
Author: Max-Fliz
Source: Max-Fliz
Na polskim rynku mamy obecnie do wyboru parę typów podłóg. Najbardziej znane to na przykład deska podłogowa, parkiet oraz panele drewniane. Drugą grupą podłóg są takie rodzaje, jak podłoga szwedzka, płytki ceramiczne, podłogi z kamienia lub betonu. Każdy z wyżej podanych rodzajów podłogi ma swoje plusy i minusy zarówno w położeniu jak i utrzymaniu.

Jak wykańczać dom nie tracąc przy tym sił i cierpliwości? Sprawdzone wskazówki.

 • Posted on: 6 September 2021
 • By: addmean
remont
Author: Dekoral
Source: Dekoral
Każdy, kto stawiał swój dom może zapewnić, że prace wykończeniowe często męczą bardziej, niż wcześniejsza budowa. Jeżeli bowiem jest realizowana zgodnie z projektem, na etapie samej budowy za wiele się nie dzieje, z kolei prace wykończeniowe to zawsze zabawa detalami. Materiały budowlane sprowadzane są dużo wcześniej, ale napędy do bram czy rynny często schodzą na dalszy plan.

Tynkujemy posesję

 • Posted on: 6 September 2021
 • By: addmean
Tynki cienkowarstwowe
Author: Sto - ispo
Source: Sto - ispo
Chodząc po własnej okolicy niekiedy oglądam budowle przyjaciół. Podziwiam sposoby jakimi udało im się pogodzić kompozycje zieleńców z wyglądem budynku.

Krótka charakterystyka używanych najczęściej w wykończeniu wnętrz podłóg, ich wady i zalety.

 • Posted on: 3 August 2021
 • By: addmean
Lśniący parkiet
Author: Marco Assini
Source: http://www.flickr.com
Drewno to nieodłączny element budowlany, bardzo często można go również spotkać na podłogach. Odmian podłóg które wykorzystują drewno jest kilka, bardzo dobrze nadają się one do przedpokojów, pokojów i salonów, a specjalne wodoodporne odmiany nawet do łazienek i kuchni. Od lat bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się klasyczny parkiet dębowy, wykonany jest on z niewielkich deseczek, jakie należy połączyć ze sobą kilkoma różnymi sposobami.

Chcesz zbudować dom, który będzie niedrogi w utrzymaniu? Zwracaj uwagę szczególnie na jakość wybieranych materiałów!

 • Posted on: 3 August 2021
 • By: addmean
budowa domu
Author: pnwra
Source: www.flickr.com
Niemalże każdy, kto kiedyś interesował się kwestią budowy domów i porównania kosztów utrzymania domu a mieszkania, oczywiście wie dobrze, że utrzymanie domu jest zdecydowanie bardziej kosztowne niż opłacanie czynszu w mieszkaniu. Jednocześnie pewnie każdy z nas marzy o własnym domu na wsi - jak spowodowaća, żeby to marzenie się spełniło, a jednocześnie aby być w stanie utrzymywać swoje miejsce zamieszkania?Jeżeli naprawdę zależy Ci na zmniejszeniu kosztów utrzymania budynku, wówczas oczywiście powinieneś zainteresować się zagadnieniem ekologicznych domów.

Zadbajmy by nasz dom był luksusowy i aby dobrze się w nim mieszkało

 • Posted on: 3 August 2021
 • By: addmean
luksusowy dom
Author: Xella Polska Sp. z o.o.
Source: XELLA Polska Sp. z o.o.
W pięknym domu, gdzie wszystko jest do siebie wspaniale dopasowane na pewno świetnie spędza się czas, wszyscy czują się bez wątpienia miło, dlatego właśnie warto dołożyć sporych starań, żeby nasz dom kojarzył się z takową elegancją, ponieważ wtenczas będziemy posiadali pewność, iż wszyscy go podziwiają. Wbrew pozorom otrzymanie tego nie jest trudne, ponieważ teraz zarówno grzejniki, jak oraz płytki które są nam oferowane są bez wątpienia piękne oraz gustowne.

Przykładowe zalety blach trudnościeralnych, które są używane w przemyśle wydobywczym i budowlanym

 • Posted on: 10 July 2021
 • By: addmean
blachy
Author: Bosch
Source: www.bosch-prasa.pl
Kupując ciężki budowlany sprzęt każdy nowy właściciel marzy, że będzie on długi czas bez problemów służył. Z tego też powodu należy kupować tylko urządzenia cenionych firm, co do których można być pewnym, że mają one najwyższą jakość.

Oryginalność i inspiracja – czym kierować się Zaangażowanie firm a propozycje dostępne w naszym kraju

 • Posted on: 9 July 2021
 • By: addmean
Schody drewniane marki ZLEM
Author: www.zlem.pl
Source: www.zlem.pl
Wśród klientów znane są marki i firmy, których przedstawiciele udzielają z przemożną ochotą oraz zaangażowaniem wskazówek, jak również doradzają klientom w wyborze produktów, które będą pełnić swoje funkcje oraz w szczególności będą pasować do danego pokoju. Patrząc na dostępne na rynku aktualnie designerskie meble trafić można na niezwykle atrakcyjne okazy, których właścicielowi zazdrościć może każdy.

Dekoracje wokół mieszkania - gdzie zakupić materiały budowlane w najatrakcyjniejszej cenie?

 • Posted on: 9 July 2021
 • By: addmean
budowa domu
Author: TEKTUM
Source: TEKTUM
Prawda jest taka, że kiedy dom jest jest zbudowany jesteśmy szczęśliwi. Nie posiadamy się, więc ze szczęścia, że udało nam postawić dom. Wiadomo, ze nie własnymi dłońmi, najczęściej firmy budowlanej, ale mimo wszystko jesteśmy szczęśliwi. Później pozostają kosmetyczne poprawki, w stylu udekorowanie tego, co wokół domu. Bardzo często przydatny do tego okazuje się żwirek kwarcowy.

W jaki sposób zabrać się za urządzanie zakupionego mieszkania, gdzie kupować materiały wykończeniowe

 • Posted on: 26 May 2021
 • By: addmean
pokój dzienny
Author: Iain and Sarah
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludzi odbierając klucze do zakupionego mieszkania nawet nie jest świadomych tego, jak dużo pracy jeszcze będzie przed nimi, aby wykończyć całość. Nowe mieszkanie otrzymuje się zupełnie nieurządzone, z niektórymi tylko elementami wyposażenia, a wszystko pozostałe należy zrobić przed zamieszkaniem.

Nowości związane z dekorowania wnętrz - na jakie produkty należy zwrócić uwagę

 • Posted on: 13 May 2021
 • By: addmean
prawnik
Author: Alexander Nie
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie trendy związane z wykańczaniem mieszkań ulegają ciągłym zmianom. Na rynku cały czas pojawiają się różnego rodzaju nowości, które rewolucjonizują podejście do aranżacji wnętrz.

Dobór odpowiednich materiałów bywa istotny dla ostatecznego rezultatu, w każdym przypadku decyduj się na zakup z górnej półki

 • Posted on: 28 April 2021
 • By: addmean
budowa
Author: David Amsler
Source: http://www.flickr.com
Remonty to nie tylko ciężka oraz absorbująca praca, lecz także potrzeba doboru odpowiednich materiałów budowlanych oraz wykończeniowych. Od tego, jakiego materiału użyjemy, uzależniony staje się końcowy efekt, jak też trwałość wykonanych robót. Jeżeli pragniemy zrobić wszystko raz a porządnie, trzeba decydować się na sprawdzone elementy, które zdobyły uznanie wśród klientów.

Kamień do aranżacji

 • Posted on: 28 April 2021
 • By: addmean
salon
Author: Runtal
Source: Runtal
Jeśli opatrzyły się Wam równe ściany, wyszukane tynki i tapety, fantastycznym pomysłem na nadanie wnętrzu nowego wyglądu może okazać się kamień dekoracyjny. Jest on wspaniałą ozdobą nie tylko salonu, ale także innych pomieszczeń w domu i mieszkaniu. I nie jest to istotne czy jest naturalny, czy tylko naśladuje naturalny, gdyż jeden i drugi oferuje nam niepowtarzalny wygląd naszego wnętrza lub budynku.

Stwórz ładną łazienkę w swoim mieszkaniu wykorzystując ekonomiczne rozwiązania i materiały dobrej jakości

 • Posted on: 28 April 2021
 • By: addmean
łazienka
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Jednym z najistotniejszych pomieszczeń w domu jest łazienka. To miejsce, w którym wypoczywamy podczas kąpieli po długim dniu w pracy lub przygotowujemy się do wyjścia robiąc makijaż. Ważne jest, żeby to miejsce było w odpowiedni sposób urządzone, niezależnie od tego czy posiadamy wiele miejsca na łazienkę bądź też nie. Nawet gdy nie mamy za wiele miejsca możemy w efektowny sposób urządzić naszą łazienkę. Często nie potrzeba zbyt wiele miejsca, by umieścić w pomieszczeniu niezbędną armaturę jak również szafki.

Producenci osprzętu elekrycznego dwoją sie i troją, aby nam udoskonalić życie

 • Posted on: 28 April 2021
 • By: addmean
awaria
Source: pixabay
Chociaż sama elektryczność nie pozostaje nam przecież tajemnicza, wszelkie osprzęty które mamy możliwość w chwili obecnej instalować, mają za zadanie zwyczajnie udoskonalić nam życie.


Rozpoczynając choćby od tak zwykłych i powszechnych nam osprzętów jakimi pozostają kontakty elektryczne.

Który producent chemii budowlanej jest dzisiaj warty wyboru?

 • Posted on: 28 April 2021
 • By: addmean
ściany
Author: Qole Pejorian
Duża część z nas w ciągu swojego życia staje w obliczu nieodzowności dokonania remontu własnego domu. Jest to oczywiście poniekąd naturalna kolej rzeczy, jakiej nie możemy zapobiec. Nasze miejsce zamieszkania traci mnóstwo swoich walorów zarówno wzrokowych, jak i funkcjonalnych na przestrzeni czasu, tym samym też za wszelką cenę chcemy przywrócić mu utraconą świetność.

Gustowne aranżacje pomieszczeń z użyciem szkła

 • Posted on: 28 April 2021
 • By: addmean
Ścianka szklana, balustrada
Author: DA-BUD
Source: http://www.da-bud.pl
Nie da się zanegować faktu, że lubimy spędzać czas w designerskich wnętrzach. W związku z taką sytuacją wykonujemy wszelkie starania, aby nasze domy mogły niezmiernie modnie i jednocześnie użytecznie wyglądać. Dzisiejsze możliwości aranżacji wnętrz rozwierają przed nami okazałe alternatywy zaplanowania własnych przestrzeni domowych. Można wręcz bez skrępowania zaryzykować określeniem, że są one zawężone jedynie naszą kreatywnością. Powinno się także przyznać, że osiągane wyniki wizualne są w sporej mierze zdeterminowane od wybranego przez nas tworzywa.

Pages